Aşk Yüzde Hesaplama

Aşk Yüzde Hesaplama


Aşk Yüzde Hesaplama Sonuçları

Aşk Yüzde Oranı 0 ile yüzde 20 arasında ise;
Bu ilişkide bir şansın olabileceğini düşündün. Ancak kader aksini düşünüyor. Sen öyle hissetsen de sana aşık olmayacak ve asla sanin olmayacak ve daha fazla peşinden koşacak olsan bile mutlu bir son olmayacak. Onu unut gitsin ve hayatına almak için daha uygun bir insanı bekle.

Aşk Yüzde Oranı 21  ile yüzde 40 arasında ise;

Bu bir aşk mı ? Bir tutku mu ? Yoksa sadece bir hoşlanma mı ? Muhtemelen şu anda hissettiğiniz şey budur. Duygularınızdan emin değilsiniz ve bir şekilde bunu diğer insanda da hissedebilirsiniz. Bu aşkta ki şansınız neredeyse neredeyse yüzde 50’dir. Kalbinizin sesini dinlemneniz ve doğru olduğunu düşündüğünüz şeyi yapmanız  tavsiye edilir. karşılıklı aşkın başarılması için sıkı çalışma şarttır.

Aşk Yüzde Oranı 41 ile yüzde 60 arasında ise;

Biraz zaman alsa da aşk nihayet ortaya çıktı. Halen daha  onun için mükemmel bir ruh eşi olduğunuz söylenemez.  Gel gelelim zıt kutumpa birbirini çeker ve bu gerşektek büyük bir aşk doğurabilir. Her ikiniz de yaşam tarzınızı ve karakterinizi birbirinize uyacak şekilde ayarlamaya ihtiyaç duyabilirsiniz, ama bu zaten sevginin temelidir. İtirafınızı ufaktan hazırlanmaya başlayın. Sevginizle iyi şanslar!

Aşk Yüzde Oranı 61 ile yüzde 90 arasında ise;

Bu özel çift arasında büyük bir aşk var zaten. Eğer hala onunla birlikte değilsen hayatını boşa harcıyorsun demektir. Onunla tanıştığınız gün senin ruh eşini bulduğun gündü ve o gün kaderin değişti. Şimdi ondan vazgeçersen bu mükemmel çift için çok yazık olacak. He irikiniz için de bu sevginin olağanüstü bir şey olduğunu ve size verilen bir hazine olduğunu unutmayın. Bu aşkı yaşatmak için her türlü fedakarlığı göze almalısınız.

Aşk Yüzde Oranı 91 ile yüzde 100 arasında ise;

Neden aşkını burada test ediyorsun ki? Mükemmel bir aşk hiçbir sınava gerek duymaz çünkü kalbinizde herşeyi hissedersiniz. Çok muhtemel o da ikinizin birlikte mükemmel olduğunu biliyordur. İşte şimdi gerçek aşkı buldun ve hayat bir daha asla aynı olmayacak. Bundan sonra senin için sadece o olacak. Yanına ve ona olan aşkını göster!

Tagged with:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir