Aşkmetre

Aşkmetre

 


Aşkmetreye göre Aşık mısın?

Aşkmetre, sevgilinizle aranızdaki sevgi ve uyum yüzdesini bulmanıza yardımcı olur. Önce kendi isminiszi ve doğum tarihinizi gün, ay ve yıl olarak girin. Daha sonra da sevidğinizin ismini ve doğum tarihini yazarak ve aşkmetreyi çalıştırabilirsiniz. Dikkat edin, sonuçlar şaşırtıcı olabilir.

 

Aşkmetre Sonuçları ile Romantizm

Romantizmle ilgili bir soruyu cevaplamak istediğinizde, bir aşkmetre kullanmayı düşünebilirsiniz. Bu, başka bir kişi için romantik duygularınızın ne kadar güçlü olduğunu anlamanın eğlenceli bir yoludur.

Birbiriniz için gerçekten doğru kişiler misiniz? Aşkınız her şeye rağmen son mu olacak? Şimdi bir adım atmanız için en uygun zaman mı? Aşkmetre sayacı, gerçeği sadece birkaç saniye içinde öğrenmenize yardımcı olabilecek iken bu soruları neden yalnız başınıza düşünüyorsunuz ki? Hadi aşkmetrenizi çalıştırınız!

Eski bir alevi yeniden canlandırmayı mu düşünüyor sunuz? Yeni sevgiliniz eskisini aratıyor mu? Peki hangisi sizi daha çok seviyordu? Hayatınızdaki yeni partnerinizle savgi bağlarınızın ne kadar güçlü olduğunu öğrenmek ve eski romantik aşkınız ile ilgili kafanızdaki tüm şüpheleri silmek için aşkmetreyi kullanabilirsiniz.

Muhteşem aşkmetre hesabı sizi şok edebilecek sonuçlar sunabilir. Sonuçlar her ikinizi de şaşırtabilir. Kesin olan şu ki: aşkmetreden aldığınız cevaplardan asla sıkılmayacaksınız.

Analiz isminizi ve sevgilinizin adını ve doğum tarihlerinizi girdiğinizde başlar. Sonuçlar çok özel bir algoritmaya göre hesaplanacaktır. Birkaç saniye içinde, sen ve sevgilin arasında ne kadar gerçek tutku ve romantizm olduğunu keşfedeceksin.

Aşkmetre aracılığı ileiçinde aşk olan bu çok özel algoritmenın gizemli dünyasını keşfetmekte özgürsünüz. Adınızın yazımını değiştirin. Bir takma ad kullanın. Sizin ve sevgiliniz için özel isimler oluşturun. İsten sadece isimlerinizi girin isterseniz isim ve soyisimlerini girin. Eğer evli isenin eclilik öncesi ve evlilik sonrası soyisimleirnizi deneyebilirsiniz.Her değişiklik yaptığınızda, aşkmetreyi kontrol ettiğinizden ve sonuçları görüntülediğinizden emin olun. Siz ve sevgiliniz anlaşmazlıklar yaşıyorsanız, sorun, verilen isimler arasındaki uyumsuzluğa bağlı olabilir. Yazımınızda veya isminizin kısaltmasında ufak bir değişiklik, çatışmanın bir kısmını çözebilir; kesinlikle denemeye değer.

Aşkmetreyiher zaman çevrimiçi olarak kullanılabilir ve ikinizin özel olarak ne kadar uyumlu olduğunu öğrenebilirsiniz. Bilgilerinizi nasıl kullandığınıza bağlıdır, ancak elde ettiğiniz sonuçlar merak uyandırıcı ve eğlenceli olacaktır. Sadece ruh eşini bulup bulmadığınızı merak etmek yerine, aşkmetre size ikinizin tam olarak ne kadar uyumlu olduğunu söyleyecektir.

Aşkmetreyi kulanarak kendinizi şaşırtın ve aşkınızı hayrete düşürün. Aşk metre ile yeni sezgi ve romantik ilişkiler hakkındaki anlayışınız ile arkadaşlarınızı şok içinde bırakacağınız kesin.

Aşkmetre ile Ruh Eşini Bul

Gerçek aşkı bulmak zordur, ama gerçek aşk sizi bulduğu zaman dünyanın en harika hissini tadarsınız. Ekstra romantik, hassas ve midenizde kelebekler mi uçuşuyor? Öyleyse, emin olabilirsin, sen aşıksın! Hem de sırılsıklam. Ama birada biraz dur. Aşk hikayeleri her zaman mühteşem değildir ve masallardaki gibi bir sonla birtmyebilir. Gerçekleri görebilmeli ve olumsuz tarafları kabullanabilmelisiz. Herkesin geçmişten gelen bir yükü vardır. Kendilerine özgü tuhaflıklarını ve bazen haksızlıkları bile tolere etmeniz gerekebilir. Ama dinle, eğer bu kişiyi sevdiysen şunu bilmelisin ki sevmek onu olduğu gibi kabul etmek demektir aksi halde, bir anlamı yoktur. Aşıkken bu çok sorun olmaz ama aşk hissi azalmaya başladığında onu olduğu gibi kabul etmke zorlaşabilir. Mağlesef, çoğu durumda, balayı aşaması sona erdiğinde, aşk azalır ve ilişkinizin ilk aşamasında hissettiğiniz yoğun duyguları bir bakarsınız hiçbir yerde bulamazsınız. Ne yazık ki, bu birçok ilişkinin kaderinde vardır bu. Sonrasında devam eden iki çift arasındaki nihai uyumluluk olur!

Uyumluluk ne Kadar Önemlidir?

Birisi aklınızı başınızdan almış olabilir. Muhtemelen çok çekici olduğundan veya büyük bir sosyal statüye sahip olduğundan sizimle ilgilenmeyeceğini düşünüyor olabilirsiniz. Ama unutmayın ki birlikte olup olamayacağınız belirleyecek olan tek şey, ikinizin birlikte ne kadar uyumlu olduğunuzdur. Ayrıca, uyumlu olup olmadığınızı anlayabileceğiniz bazı basit işaretler vardır. Her şeyden önce, uyumlu bir çift arasında çok fazla kavga olmaz ve üstelik kavga olsa bile bu sizi çok üzmez çünkü derinlerde her şeyin iyi olacağını bilirsiniz. Ve en önemlisi, siz b ilişkinin yürümesi için çaba sarfediyorsunuz. Dahası uyumluluğunuz, paylaştığınız arkadaşlığın bir yansıması olabilir.

Sizin ve onun doğduğunuz tarih ve isminizin ikinizin arasındaki uyumun anahtarı olduğunu biliyor musunuz? Onu henüs çok vakit geçirmediniz ve onu helen daha çok yakındantakıyamadınız ancak ilişkinin geleceğini merak ediyorsanız aşkmetre size birfikir verebilir. Eh, bu durumda, Aşk metre en iyi arkadaşın.

Aşkmetre nasıl çalışır ?

Aşkmetre iki kişinin isimleri ve doğum tarihlerine göre önlara has bi aşk hesabı yapar. Aşk Metre, belirli karmaşık algoritmalar kullanır ve özünde, numeroloji bilimine dayanır.

Tagged with:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir